Hakkımızda

write my paper for meacademic writingresume writingbuy custom essayterm paperBatıtaş Aydınlatma, 1975 yılında faaliyete geçmiş, 40 yıldan bu yana elektrik ve aydınlatma sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir İzmir kuruluşudur. “Batı Ticaret Kolektif Şirketi” adıyla kurulan şirketimiz, 1996 yılında “Batıtaş Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Aksesuarları San. ve Tic. Ltd. Şti.” ünvanını almıştır.

Batıtaş Aydınlatma, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir markaları ile çalışmakta, her gün gelişen ve değişen teknolojiyi sürekli takip etme politikasıyla hareket etmektedir.

Geniş ürün yelpazemizde, anahtar ve priz grupları, aydınlatma armatürleri, Philips ve LG kalitesi ile tasarruflu ve LED ampuller, şalt ve otomasyondan tesisat ekipmanlarına kadar tüm elektrik ürünleri bulunmaktadır.

70 binden fazla ürün çeşidi ile toptan ve perakende satış hizmeti vermekte olan Batıtaş Aydınlatma, büyük ölçekli projeleriniz için de her türlü elektrik ve aydınlatma ekipmanını temin edebilmektedir.

Batıtaş Aydınlatma, ilkeli çizgisinden ödün vermeden, 40 yıldır zamanın tüm olanakları ile hizmetinizdedir…